PRIMEBIT INVESTMENTS

INWESTYCJE WEWNĄTRZ FIRMY

PRIME BIT GAMES

spółka notowana na New Connect, funkcjonująca od 2016 roku. Niezależny projektant, twórca i wydawca gier mobilnych, komputerowych i konsolowych. Świadczy również usługi w zakresie portingu, co-developmentu, projektowaniu grafik oraz gier na zamówienie.

GOOD JOB

spółka istniejąca na rynku od 2022 roku, aktualnie zatrudniająca 25 osób w 6 różnych biurach regionalnych. Celem spółki jest digitalizacja rynku pracy poprzez tworzenie portalu kariery opartego o dopasowanie kompetencji użytkowników do oczekiwań pracodawców.

FINTECH

spółka zajmująca się utrzymywaniem i budowaniem oszczędnych, wydajnych i nowoczesnych środowisk informatycznych ze zwróceniem szczególnej uwagi na ich bezpieczeństwo. Fintech SA tworzą specjaliści z doświadczeniem i wiedzą w zakresie analizy, projektowania oraz implementacji wysokiej klasy rozwiązań sprzętowych i programowych.

MENSA MAGNA S.A.

spółka działająca w obszarze IT i branży HoReCa. Jej głównym produktem jest aplikacja mobilna E-WAITER, usprawniająca proces zamawiania jedzenia do stolika, pokoju lub na wynos. Spółka działa na rynku od 2022 roku i systematycznie rozwija portfolio produktów i usług dedykowanych branży HoReCa.

IMPACT GAMES

nowo powstała spółka na rynku gier komputerowych, której ambicją jest wprowadzanie (koncepcja, produkcja, wydanie) na rynek światowy unikalnych, impaktowych projektów gier na różnych formatach (komputery osobiste, konsole, urządzenia mobilne).

GOOD SPOT

pierwsza sieć hoteli mobilnych w Polsce, które mogą pojawić się wszędzie – pośrodku lasu… lub pośrodku niczego. Z dala od tłumów, utartych szlaków i wielkich hoteli. Do produkcji mobilnych hoteli spółka wykorzystuje wycofane z rynku naczepy typu izoterma, nadając im drugie życie.

PRIME BIT TECHNOLOGY

spółka posiadająca doświadczenie w dostarczaniu innowacyjnych i dostosowanych do potrzeb rozwiązań technologicznych dla firm każdej wielkości. Spółka oferuje szeroki zakres usług: od tworzenia oprogramowania do przetwarzania w chmurze i bezpieczeństwa cybernetycznego.

APP INVESTMENTS

grupa kapitałowa z sektora Food Delivery, synergicznie inwestująca w GIG Economy. Jej zadaniem jest masowe zatrudnianie i rozliczanie pracowników do prac tymczasowych. Współpracuje z największymi aplikacjami takimi jak Uber, Bolt czy Glovo.

PRIME CITY

spółka dążąca do stworzenia samowystarczającej przestrzeni, dopasowanej do potrzeb firm i ich pracowników. Miasteczko połączy ze sobą branżę IT i gier, biotechnologiczną, kosmiczną, żywieniową, sportową i rekreacyjną, co pozwoli na podejmowanie wspólnych działań.

HAPTIC VISION

spółka tworzona przez grupę pasjonatów nowych technologii. Duże doświadczenie w branży gamingowej stanowi podstawę do tworzenia produktów, o jakości przewyższającej niewielką konkurencję na wschodzącym i rozwijającym się rynku VR.

Dlaczego warto wejść we współpracę z Prime Bit Investment?

O tym, że znamy się na działaniu w branży IT – modelu SaaS oraz w branży gier - świadczy to, że od lat tworzymy wiele projektów regionalnych, krajowych i zagranicznych. Potrafimy poprowadzić Start-upy i wskazać drogę twórcom, która pozwoli osiągnąć sukces. Tworzymy ekosystem biznesowy korzystny dla start-upów i inwestorów. Ograniczamy formalności do minimum. Posiadamy prywatny kapitał, dzięki czemu możemy zagwarantować uproszczone procedury i przyjazną współpracę. Możemy zagwarantować dbałość o inwestycję tak długo, jak obie strony będą chciały w niej pozostać.

Firma Prime Bit Investments
w swoim dorobku posiada produkty, które są już na etapie scale up

IT Manager – platforma outsourcingu IT, Wirtualny Kelner – mobilny system do obsługi zamówień
Stworzone w ramach grupy PrimeBit – od pomysłu do realizacji. Oba produkty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców, którzy dzięki nowym rozwiązaniom rozwijają swoje firmy i podnoszą ich atrakcyjność.

IT Manager

IT Manager – to platforma do zarządzania i outsourcingu pracowników pomiędzy zaufanymi i zweryfikowanymi firmami.

Wirtualny Kelner

Wirtualny kelner to nowoczesne rozwiązanie dla hoteli i restauracji, które na pierwszym miejscu stawiają komfort i wygodę swoich klientów.

TOP