DLA INWESTORÓW

Rynek podkarpacki to prężnie rozwijający się obszar w branży IT. Jako Prime Bit Investments chcemy wyszukiwać i inwestować zarówno czas i środki na to, by posiadające potencjał projekty miały okazję wejść na rynek. Inwestorzy znajdą u nas bazę start-upów oraz ich prototypy, by móc zainwestować w wybrany produkt.

Dlaczego warto wejść we współpracę z Prime Bit Investment?

O tym, że znamy się na działaniu w branży IT – modelu SaaS oraz w branży gier - świadczy to, że od lat tworzymy wiele projektów regionalnych, krajowych i zagranicznych. Potrafimy poprowadzić Start-upy i wskazać drogę twórcom, która pozwoli osiągnąć sukces. Tworzymy ekosystem biznesowy korzystny dla start-upów i inwestorów. Ograniczamy formalności do minimum. Posiadamy prywatny kapitał, dzięki czemu możemy zagwarantować uproszczone procedury i przyjazną współpracę. Możemy zagwarantować dbałość o inwestycję tak długo, jak obie strony będą chciały w niej pozostać.

Firma Prime Bit Investments
w swoim dorobku posiada produkty, które są już na etapie scale up

IT Manager – platforma outsourcingu IT, Wirtualny Kelner – mobilny system do obsługi zamówień
Stworzone w ramach grupy PrimeBit – od pomysłu do realizacji. Oba produkty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców, którzy dzięki nowym rozwiązaniom rozwijają swoje firmy i podnoszą ich atrakcyjność.

IT Manager

IT Manager – to platforma do zarządzania i outsourcingu pracowników pomiędzy zaufanymi i zweryfikowanymi firmami.

Wirtualny Kelner

Wirtualny kelner to nowoczesne rozwiązanie dla hoteli i restauracji, które na pierwszym miejscu stawiają komfort i wygodę swoich klientów.

TOP