NASZE INWESTYCJE

PRIMEBIT INVESTMENTS

Inwestycje wewnątrz firmy

Logo Prime Bit Games

PRIME BIT GAMES

Spółka notowana na New Connect, funkcjonująca od 2016 roku. Niezależny projektant, twórca i wydawca gier mobilnych, komputerowych i konsolowych. Świadczy również usługi w zakresie portingu, co-developmentu, projektowaniu grafik oraz gier na zamówienie.

Logo Good Job

GOOD JOB

Spółka istniejąca na rynku od 2022 roku. Celem spółki jest digitalizacja rynku pracy poprzez tworzenie portalu kariery opartego o dopasowanie kompetencji użytkowników do oczekiwań pracodawców.

PRIME ASI

Spółka notowana na NewConnect, inwestująca w projekty we wczesnym etapie rozwoju z możliwością skalowania i wprowadzania na giełdę. Dzięki strategii wprowadzania na giełdę spółek portfelowych, Prime ASI minimalizuje ryzyko poniesienia strat kapitałowych własnych oraz inwestorów.

Logo Mensa Magna SA

MENSA MAGNA S.A.

Spółka działająca w obszarze IT i branży HoReCa. Jej głównym produktem jest aplikacja mobilna E-WAITER, usprawniająca proces zamawiania jedzenia do stolika, pokoju lub na wynos. Spółka działa na rynku od 2022 roku i systematycznie rozwija portfolio produktów i usług dedykowanych branży HoReCa.

Logo Impact Games

IMPACT GAMES

Nowo powstała spółka na rynku gier komputerowych, której ambicją jest wprowadzanie (koncepcja, produkcja, wydanie) na rynek światowy unikalnych, impaktowych projektów gier na różnych formatach (komputery osobiste, konsole, urządzenia mobilne).

Logo Haptic Vision Vr Games

HAPTIC VISION

Spółka tworzona przez grupę pasjonatów nowych technologii. Duże doświadczenie w branży gamingowej stanowi podstawę do tworzenia produktów, o jakości przewyższającej niewielką konkurencję na wschodzącym i rozwijającym się rynku VR.

Logo Prime Bit Technology

PRIME BIT TECHNOLOGY

Spółka posiadająca doświadczenie w dostarczaniu innowacyjnych i dostosowanych do potrzeb rozwiązań technologicznych dla firm każdej wielkości. Spółka oferuje usługi od tworzenia oprogramowania do przetwarzania w chmurze i bezpieczeństwa cybernetycznego.

VISSAVI

Polska marka modowa, obecna na rynku od ponad 20 lat. Przez lata Vissavi wypracowała unikalne know-how w zakresie konstrukcji, projektowania i technologii szycia. Cała produkcja odbywa się w Polsce w wyselekcjonowanych zakładach krawieckich.

Logo Prime City

PRIME CITY

Spółka dążąca do stworzenia samowystarczającej przestrzeni, dopasowanej do potrzeb firm i ich pracowników. Miasteczko połączy ze sobą branżę IT i gier, biotechnologiczną, kosmiczną, żywieniową, sportową i rekreacyjną, co pozwoli na podejmowanie wspólnych działań.

Dlaczego warto wejść we współpracę z Prime Bit Investment?

O tym, że znamy się na działaniu w branży IT – modelu SaaS oraz w branży gier - świadczy to, że od lat tworzymy wiele projektów regionalnych, krajowych i zagranicznych. Potrafimy poprowadzić Start-upy i wskazać drogę twórcom, która pozwoli osiągnąć sukces. Tworzymy ekosystem biznesowy korzystny dla start-upów i inwestorów. Ograniczamy formalności do minimum. Posiadamy prywatny kapitał, dzięki czemu możemy zagwarantować uproszczone procedury i przyjazną współpracę. Możemy zagwarantować dbałość o inwestycję tak długo, jak obie strony będą chciały w niej pozostać.

Inwestycje i usługi

Inwestycje kapitałowe

Szkolenia i konferencje

Doradztwo biznesowe

Outsourcing

Gry mobilne

Tworzymy oprogramowanie

Aplikacje internetowe

Aplikacje desktopowe

Aplikacje mobilne

Projekty graficzne

TOP
Verified by MonsterInsights